Cariere

On-Site Chair Massage

Scopul postului:

Prestarea serviciilor de On-Site Chair Massage (Masaj, programe Wellness, la cel mai înalt nivel de pe piață.

Responsabilitățile postului:

  • Prestează serviciul de masaj pentru clienții companiei conform procedurilor și standardelor Max Relax;
  • Are o atitudine proactivă, cu scopul de a identifica nevoile clienților și pentru a le oferi cu promptitudine informații complete și corecte despre afecțiunile lor și serviciile companiei;
  • Soluționează problemele clienților în conformitate cu procedurile Max Relax, cu scopul de a fideliza clienții;
  • Este la curent cu procedurile și informările Max Relax cu scopul de a menține nivelul de cunoștințe necesar pentru desfășurarea activității de kinetoterapeut-maseur;
  • Completează formulare și rapoarte standard conform procedurilor departamentului și informează superiorul ierarhic asupra activității desfășurate, rezultatele obținute, problemele care au apărut și pot apărea;
  • Efectuează alte sarcini de serviciu trasate de superiorul direct cu scopul de a menține standardele de calitate stabilite.

Noi iţi oferim:

  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără, dinamică și motivată;
  • Un loc de muncă stabil într-un ambient modern.
  • Dezvoltare personală și profesională continuă în cadrul companiei.
  • Salariu motivant.
  • Team building-uri.
Events Assistant

Tip job: full-time
Nivel job: 0 – 1 an experiență
Oraș: BUCUREȘTI

Cerințe:
– Experiență de minim 6 luni în domeniul organizării de evenimente
– Abilități foarte bune de comunicare, negociere, organizare și coordonare
– Capacitate de efort susținut și simț practic
– Carnet de conducere categoria B
– Dispus la deplasări
– Cunoașterea limbii engleze (nivel mediu).

Cum ne dorim să fii?
– Harnic, proactiv, dinamic
– Serios, punctual, responsabil
– Rezistent la stres și usor adaptabil la situații noi
– Simțul umorului bine dezvoltat
– Implicat și cu spirit de echipă

Responsabilități:
– Implementarea evenimentelor de wellness la sediile clienților din Bucuresti și, ocazional, din țară
– Căutarea furnizorilor, negocierea condițiilor de colaborare cu aceștia și gestionarea / supravegherea derulării contractuale cu aceștia
– Realizarea de prezentări pentru serviciile și produsele companiei
– Activități de follow-up și logistică.

    Numele*

    Adresa de email*

    Upload CV
    Fisierul incarcat trebuie sa fie in format PDF sau WORD.

    Metamorfoza Wellington & Max Relax a început!
    Ne întoarcem în curând cu noua noastră identitate.

    This will close in 5 seconds